מעבדה פורנזית


שירות חקירות מחשב (פורנזי משפטי) עבירות סייבר, מניעת הונאות


חקירות מחשב  Digital Forensics / eDiscovery /Cyber Investigation


מספר לא מוגבל של חוקרים בראשות מר ניר פסי, חוקר מחשבים מיומן ובעל שנות ניסיון רבות בעבודה מול לקוחות מוסדיים, עסקיים, פרטיים, משרדי עורכי דין מהארץ ומחו"ל ארגונים בינלאומיים. משמש כמומחה לבתי משפט.
שימש במשך 4 שנים כמומחה לעבירות מחשב בתחום זכויות יוצרים של הארגון האמריקאי (MPAA), וחבר בארגון ERIM חוקרי מחשב מ-20 מדינות בעולם.
שיתופי פעולה ותוכנות חקירה.
 

מעבדה פורנזית משפטית
Mobile forensics lab / Computer forensics lab /Cyber forensics
מעבדה בסטנדרטים בינלאומיים המסייעת למערכת המשפט הישראלית, המעבדה פועלת גם כחדר אירועים לחברות SOC, למעבדה יכולות פורנזיות ברמה גבוהה ופועלת בשיתוף עם אוניברסיטאות מחו"ל לשיפור מתמיד של טכנולוגיה ורמות ידע.
במעבדה מומחים העובדים עם מבחר מערכות מתקדמות מתוכנות קוד פתוח ועד למערכות תוצרת ישראל -ForeSee™     ו- Encase™, לחקירות גדולות, כמו גם בכלים טכנולוגים אחרים.

את המקצועיות שלנו תוכלו לראות למן הרגע הראשון עוד בשלב השיחה או פגישת הייעוץ הראשונה, או כליווי לכונס נכסים בשטח, מצוידים במיטב הטכנולוגיה והמערכות המתאימות לביצוע המשימה. או בבקשה לדו"ח מומחה במקום עדות בבימ"ש או בכל דרך אחרת.

חקירות טלפונים וסמארטפונים
Mobile Forensics

חוקרים מיומנים ובעלי ניסיון יסייעו בכל שאלה הנוגעת לחקירה, מעקב, ריגול, שחזור מידע וחקריות אבטחה סמארטפון וטלפון נייד.
חלק מהחקירות מבוצעות בעזרת ציודים מתקדמים ושיתופי פעולה עם חברות תוכנה וחומרה מתחום הפורנזי כדוגמתCelleBrite™ UFED   ואחרים.
את המקצועיות שלנו תוכלו לגלות למין הרגע הראשון, אם בפגישת ייעוץ לאבטחת מובייל בארגון, בליווי פרויקטים לאבטחה ומניעה, בבקשה לדו"ח מומחה או בעדות לבתי משפט או בכל דרך אחרת.


הכשרות בתחום חוקר מחשב, מומחה פורנזי - לימודים והשתלמויות
Cyber investigator/ Computer Investigator/ Mobile Investigator
הסמכות, השתלמויות בתחום חקירות וחוקר מחשב מיומן - לפרטים לחצו


ייעוץ ראשוני טלפוני חינם - רק מלאו פרטים ושלחו את הטופס